VBTK ønsker å invitere til Formiddagstennis i vår tennishall (4 baner) på Rykkinn. Enn så lenge er tilbudet om formiddagstennis kun for klubbens medlemmer.

Det er kun rene innesko som kan benyttes til spill i Tennishallen!

Første gang: Tirsdag 2.mars 2021      

Det vil i all hovedsak bli spilt double, men vi åpner også for singlespill når antall deltagere tillater det.

Hver kamp varer 30 min. Alle deltagere får spille 4 kamper a 30 min

Alle bytter medspiller etter hver kamp. Spillenivå på deltagerne er mosjonist.

Vi har satt maks antall deltagere pr gang til 16.  Meld deg på i tide for å sikre plass!

Deltageravgift 2 timer tennis.  Vi holder baller!

Medlemmer VBTK og Norske Tennisveteraner:   Kr.  85,- pr gang

Påmelding

NB!  Påmelding til den enkelte spilledag må gjøres innen kl. 19.00 kvelden før for å være sikret plass.

Gjøres på Spond ved å klikke på dette linket: https://group.spond.com/JMQXN og laste ned appen på telefonen.

Har du ikke en iPhone eller en Andoid smarttelefon kan du sende en mail til vbtkkontor@gmail.com med navn adresse og din mailadresse. Vi legger deg til og du bekrefter medlemskapet av gruppen når du mottar en gruppeinvitasjonsmail fra Spond.

NB!!  Vi ber om at smittevernsregler overholdes

Viktige presiseringer for alle som trener og spiller i Tennishallen!
#  Alle som møter til kurs og spill MÅ vente i klubblokalet inntil pågående kurs/spill har forlatt banen og hallen!

# Alle som spiller i hallen MÅ  avslutte spillet 5 min på hver time slik at de som venter får starte sin time på hel time!

Endringer i Smittevernsregler oppdateres fortløpende!

Vi ønsker alle hjertelig velkommen til hyggelige tennisopplevelser på VBTK!

Tennishilsner fra mosjonistgutta:

Carl Erik Schnoor & Normann Ræstad